Gizlilik ve Kullanım Koşulları
Bahis siteleri, saadet zinciri türündeki kaynağı belirsiz para kazanma imkanı sunan web siteler kolaydizin.com’da kabul edilmemektedir veya şikayet gelmesi durumunda sitedeki arama sonuçlarından kaldırılmaktadır.
kolaydizin.com’a +18 içerik barındıran ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ihlal eden illegal web siteleri kabul edilmemektedir. Şikayet gelmesi durumunda sitedeki arama sonuçlarından kaldırılmaktadır.
kolaydizin.com’da açılmayan veya kapanan web siteleri, şikayet gelene kadar arama sonuçlarında bulunmaya devam etmektedir. Web sitenin açılmadığı talebi bize ulaştıktan sonra sistemden kaldırılır. Söz konusu sitenin tekrar kolaydizin.com’da yayınlanması için sitenin tekrar sisteme eklenmesi talebinin gelmesi gerekmektedir.
kolaydizin.com üyelik işlemi esnasında gerekli olan isim, soyisim, e-posta veya telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi robot olmadığınızı kanıtlamak içindir. Herhangi bir firma yada sms firmaları ile paylaşılmaz. Bilgilerinizi korumak ve bilgilerinizin kontrolünün sizde olmasını sağlamak için büyük çaba harcarız.
Kullanıcılar kolaydizin.com’da istedikleri bir web adresini ekleyebilmektedir. kolaydizin.com web sitesinin o kişiye ait olduğunu doğrulamaz. Firma yetkilisi veya site sahibi iletişime geçmesi durumunda söz konusu site kolaydizin.com’dan kaldırılır. Bunun için bize iletişim sayfası yoluyla ulaşabilir ve talep edebilirsiniz.
kolaydizin.com kullanıcıların kategorili olarak aradıkları web sitelerini daha kolay bulması için tasarlanmıştır. Kanunlara aykırı bulunulan her türlü kullanım ile ilgili olarak istek halinde kullanıcı bağlantı bilgilerini yetkili mercilere vermekte serbesttir.
kolaydizin.com’da gösterilen arama sonuçları sitenin ilk kayıt edildiği zaman içerdiği bilgileri içermektedir.kolaydizin.com bu içerikleri tekrar güncellemez. Site sahibinin talebi doğrultusunda tekrar güncelleme yapılır.
kolaydizin.com kullanarak direk veya dolaylı olarak oluşabilecek herhangi bir zarar, kötü amaçla kullanım, şahısların haklarına tecavüz edilmesi konusundaki sorumluluğu kabul etmez.
kolaydizin.com’da bulunan web sitelerinin içinde bulunan linklerin kontrolü kolaydizin.com'un denetimi dışında olup, arama sonuçlarında gösterilen web sitelerinin içerikleri kolaydizin.com tarafından hazırlanmış değildir.
kolaydizin.com’da yer alan site adresleri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Güncelliğinden ve içeriğinden kolaydizin.com sorumlu tutulamaz.
kolaydizin.com dizine kayıtlı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
kolaydizin.com içeriğinde kayıtlı sitelerin içerdiği bilgilerin güvenirliği, doğruluğu, yasalara uygunluğu konusunda hiçbir sorumluluğu kabul etmez.
kolaydizin.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
kolaydizin.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.
kolaydizin.com kullanıcıya haber vermeksizin Gizlilik Politikası sayfasının içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası içeriğinin güncelliğini takip etmekle yükümlüdür.